Hizmetlerimiz

Kubey Yazılım ve Elektronik Sistemleri web, mobil yazılımdan elektronik sistemlere, süreç optimizasyonundan, araç ve soğuk zincir takibine kadar pek çok alanda hizmet sunmaktadır.

01

Süreç Optimizasyonu

Ürün giriş çıkış ve sayımlarının çok daha kolay bir yolu olduğunu biliyor muydunuz? Ya da personelinizin yaptığı bazı işlemlerin aslında yazılım ve donanımla daha kolay ve daha hızlı yapılabileceğini ve bu yazılımlarla tasaarruf edip, verimliliğinizi arttırabileceğinizi biliyor muydunuz? Gelin sizlerin de firmanızın süreçlerini optimize edelim.

02

Takip Sistemleri

Her geçen gün geliştirdiğimiz ürün portfolyomuzda öğrenci takip sistemleri, araç takip sistemleri ve niceleri de mevcut. Bizim firmamızın Takip Sisteminde diğerlerinde olmayan başka özellikler de olsun, arayüzü de firmamıza özel olsun mu diyorsunuz? Kubey ile böyle bir sistemi uygun fiyata almak mümkün.

03

Nesnelerin İnterneti (IoT)

Soğuk zincir dolabınızın anlık sıcaklığından, ürünlerinizi sakladığınız ortamın ışık oranına, tarlanızdaki toprağın su miktarının ölçümü ve otomatik sulanmasına, hatta fabrikanızdaki hangi cihazın ne kadar çalışıp, üretim yaptığına kadar herşeyi takip etmek mümkün.

04

Web ve Mobil Yazılım

Bünyemizdeki bilgisayar mühendisleri ile kullanıcı dostu ve güvenilir yazılımlar üretmekteyiz. Firmanızın bir kurumsal websayfasına veya mobil uygulamaya ihtiyacı mı var? Veya şirketinizin iç kullanımı için özel bir personal takibi, ön muhasabe takip programına mı ihtiyacınız var? Web ve mobil yazılım sistemlerinizi Kubey'e emanet edebilirsiniz.

05

Firmanıza Özel Çözüm

Firmanızın bir yazılıma ihtiyacı var ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Gelin birlikte sorununuzu çözelim. Kubey olarak firmanızın her türlü yazılım ihtiyacınızı karşılamaktan memnuniyet duyarız.