Hakkımızda

Çözüm Ortakları ve KUBEY

İstikrarlı gelişimini başarıyla sürdüren KUBEY, entegratör kimliği ile hayata geçirdiği projelerini güçlü ilişkiler içinde bulunduğu çözüm ortakları ile gerçekleştirerek hizmet kalitesini üst seviyede tutmaktadır. Çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknolojilerini de kullanarak müşteri memnuniyetine dayalı uzun soluklu işbirlikleri oluşturup, kurumsal müşterilerine sunduğu entegre projelerle sektörün nabzını tutmaya devam etmektedir. Sektörde varlığını sürdürdüğü dönem içerisinde kurumsal müşterilerine donanım, yazılım çözümlerinin yanı sıra kurulum sonrası teknik destek hizmetleri de vererek anahtar teslimi projelerin altına imza atmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

KUBEY, sektörde katma değer oluşturmayı ve en önemlisi iş ortaklarının tam anlamıyla ve koşulsuz bir şekilde memnuniyetini sağlamayı kurulduğu günden bu yana kendine amaç edinmiştir. Bu sebeple, KUBEY' de klasik müşteri anlayışı yoktur; Müşteriyi dinleyerek gereksinimlerini en hızlı ve en doğru bir şekilde karşılamak anlamına gelen “İş Ortaklığı” anlayışı vardır. KUBEY' in çözümleri arasında olan donanım, yazılım ve profesyonel hizmetler siz değerli iş ortaklarının tüm IT gereksinimlerini tam anlamıyla karşılamaya yönelik olduğundan, hizmet ve ürün grupları arasında meydana getirilen sinerji, iş ortakları için büyük avantaj oluşturmaktadır.

REFERANSLARIMIZ

Amacımız ve izlediğimiz yol çok basit; İşimiz müşterilerimizin başarılı olmasını sağlamak. Bunun için de sorunları bulup gerekli yerlerde altyapılarını geliştiriyoruz.