Mobil Programlama

Farklı platformlar, tek çözüm

Kubey, mobil uygulama geliştirme hizmetleriyle kurumlara yenilikçi ve uzun vadeli çözümler sunmayı hedefler. Mobil uygulama geliştirme ekibinin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulama geliştirebilir.

Hibrit altyapı

Kubey'in mobil uygulama geliştirme ekibi, hem uygulama tabanlı hem mobil web tabanlı istemci uygulaması geliştirme yeteneğine sahip. Bu sayede kurumların farklı tercihleri için esnek bir yapı sağlanması mümkün. Ayrıca veritabanı yönetim sistemi bağımsız (Oracle, Sybase, MSSQL, MYSQL vb.) çalışabilir nitelikte olması, uygulamaların kurum tarafındaki işlevselliğini de önemli ölçüde artırır. Devreye alım süreçleri kolaylaşır.

Mobil Uygulama Çözümleri

Her zaman ve her yerden erişim

Geliştirebilir ve Esnek

Çoklu
dil desteği

Güçlü Altyapı ve Kullanılabilirlik

Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, GSM ağının ulaşabildiği her yerde, 7 gün 24 saat çalışabilen bir sistem sunar.

Çoklu dil desteği sayesinde Türkiye dışında faaliyet gösterilen pazarlar için hızlı entegrasyon sağlanması mümkündür. Türkiye’ye gelen yabancı turistler için de katma değerli hizmetler esnek şekilde üretilebilir. Türkçe’nin yanı sıra, İngilizce, Arapça ve Rusça dil desteği ile daha geniş kullanıcı kitlesine ulaşılabilir.

İşletme ve kurumunuza özel platform bağımsız uygulamalar geliştiriyoruz. Android ve IOS için mühendislerimizin uygulamalarınızı detaylı ön çalışma ve analizleri sonunda titizlikle yazıyor ve arayüz tasarımcılarımızla da kullanıcılarınıza en iyi uygulama deneyiminini ve işlevsellik ön plana alınarak tasarlıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme hizmetleri sunucu uygulaması, veritabanı ve platform bağımsızdır. Her türlü ilişkisel veritabanı (RDBMS) ile entegre olup, Unix, Linux, Windows gibi yaygın işletim sistemlerinin tümü üzerinde çalışabilir.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri; Android ve iOS gibi farklı ortamlarda mobil işletim sistemlerine uygun olarak tasarlanabilir.

Hem uygulama, hem web tabanlı, hem de hybrid (yarı uygulama, yarı web tabanlı) uygulamalar geliştirilebilir.

Google Flutter alt yapısı kullanılarak dart programlama dili ile multiplatform uygulamalar geliştirilebilir.

İhtiyacınız olan yazılım çözümleri için bize ulaşın

Bilgi Edinme +90 850 532 4376
İletişim