Loading...

Shape
Shape

DAMS

Kalite Yönetim Sistemi Modülleri

Icon

Doküman Yönetimi

Temel olarak firmaların kurum içi belgelerini güvenli duruma getirme, dijital arşivleme, sınıflandırma, düzenleme(revizyon) süreçleri için kullanılan ve dosya erişimini / işlemlerini kolaylaştıran bir yapıdır.
Tanımlanan iş süreci boyunca somut belge arşivi zorunluluğunun evrak prosedür sürecindeki zaman kaybının önüne geçerek minimum maliyet maksimum zaman tasarrufu ile birlikte çevreci bir adımı da ortaya koyar.

Icon

Aksiyon Yönetimi

Aksiyon Yönetimi gerekli eylemler, denetimler veya şikayetler gibi bir dizi farklı kaynaklardan ortaya çıkar. Bunların eksiksiz ve zamanında uygulanması şirketler, tesisler, departmanlar ve çalışanlar için önemli bir yönetim sürecini kapsar. Aksiyon modülü projeler, ürün geliştirme, gereksinimler, hatalar ve müşteri desteği gibi etkinlikleri yönetmek için basitleştirilmiş bir süreç modeli sağlar.

Service
Icon

Cihaz & Kalibrasyon Yönetimi

Cihaz & Kalibrasyon Yönetim modülü firmaların veya tesislerin kullandıkları cihazlarının ölçüm, kalibrasyon tarihi, periyot, gelecek kalibrasyon tarihi, sapma referans aralığı gibi değerlerini kontrol ve takip edebildikleri yapıdır.
Kalibrasyon süreçlerini, ne zaman yapılacağını kaydedebilir ve test sonuçları ile birlikte takip sürecini kolaylıkla denetleyebilirsiniz.

Icon

FMEA

Bir çok sektörde yerini alan FMEA oluşabilecek olası hata türlerini tespit etmeyi amaçlayarak sistemsel, tasarımsal, süreç kaynaklı vb. gibi oluşabilecek hata türlerini minimuma indirgeyerek müşteriye daha sağlıklı bir kullanım alanı sunulmasını sağlar. Gelecekte oluşabilecek olası hatalara karşı geçmişte var olan proses deneyimleri ile yeni üretim süreçlerine başlayarak sağlıklı bir üretim ağı oluşmasını destekler.

Overlay

0

Tamamlanan
Proje Sayısı

0

Mutlu
Müşteri

0

Yazılımla
Geçen Yıl

Shape

Bize Ulaşın

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin